sobota, 17 stycznia 2015

Karmimy psiaki

Hej!
Dzisiaj wyjątkowo post oderwany od głównej tematyki bloga. Nie wiem czy już Wam mówiłam, ale od dawna bardzo chętnie angażuję się we wszystkie akcje organizowane przez stronę karmimy psiaki. Nie ukrywam, że bardzo kocham zwierzęta i od dawna staram się pomagać tym potrzebującym. Szczególną miłością darzę psy, nie wiem czemu akurat je... może dlatego że sama mam wesołego sznaucera o imieniu Funt? Tak czy siak chciałabym Was bardzo gorąco zachęcić do zaangażowania się w akcje organizowane przez powyższa fundację. Co możecie zrobić? Możliwości jest mnóstwo. Zobaczcie sami:

Chcesz pomóc psiakom? Możesz to zrobić poprzez udział w poniższych akacjach:

Wymieniłam tutaj jedynie niektóre możliwości. Większość z nich nic Was nie kosztuje, a dla zwierząt znaczy wiele: dostaną posiłek i będą miały gdzie spać. Oczywiście gorąco namawiam Was do uczestnictwa w tych oraz w innych akcjach ( nie tylko związanych z portalem karmimy psiaki).
A każdego blogera zachęcam do wstawienia na swój blog poniższego bannera:


Pamiętajcie: 
                 YOU DON’T NEED A REASON TO HELP!

4 komentarze:

 1. kochana, obserwowałyśmy się wcześniej (rosewithcherry-różowy avatar), ale dziewczyna, która robiła mi wygląd bloga, usunęła mi go. masz ochotę na ponowną obserwację na moim nowym blogu? zacznij i daj znać u mnie, to się odwdzięcze, mam nadzieję, że się zgodzisz i będziemy czytać swoje blogi, przyjemnie tu u Ciebie, buziak
  www.similarose.blogspot.com/kliknij

  +nakarmiłam psiaka :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. już obserwuję ;) ps. bardzo się cieszę, zachęcam do codziennego pomagania psiakom poprzez kliknięcia :)

   Usuń
 2. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 3. Już od dawna wspieram akcję nakarm psiaka. Cenie sobie takie akcję, cieszę się że pomagają pieskom :)
  karilleyn- KLIK

  OdpowiedzUsuń