czwartek, 15 stycznia 2015

Yankee Candle

Hej!
W ostatnich tygodniach miałam okazję sprawdzić czy obecne ostatnio na wielu blogach zapachy Yankee Candle rzeczywiście tak bardzo różnią się od zwykłych, zapachowych świeczek. Muszę Wam zdradzić, że zanim dostałam te świeczki jako prezent pod choinkę, byłam przekonana, że na pewno nie są takie fantastyczne, a ich obecność na tylu różnych forach/blogach wynika z tego, że są to posty sponsorowane. Tutaj chciałabym zaznaczyć, że ten post do takich nie należy ;) Lecz po wypróbowaniu pierwszych 3 zapachów muszę stwierdzić, że te świeczki są...niesamowite!
Chcecie poznać moje opinie o poszczególnych zapach? Zapraszam!
zapach: Candy Cane Lane. 
ocena: 6/7
Jest to świąteczny zapach. Wyczuwalne aromaty to mięta pieprzowa, słodkie ciasteczka oraz kremowy, waniliowy cukier. Ja najbardziej czuje miętę połączoną z ciasteczkami, ale nie piernikami tylko bardziej takimi kruchymi łakociami. Zapach wprowadza w świąteczną atmosferę i idealnie sprawdzi się do pokoju dziennego.
zapach: Child wish
ocena: 4/7
Zapach łączy w sobie aromat polnych kwiatów. Jest bardzo świeży, delikatny i spokojny. Spodoba się osobom lubiącym owocowe i kwiatowe aromaty. Mi osobiście kojarzy się z latem więc warto zapalić go w zimowy wieczór aby choć na chwilę przenieść się na łąkę pełną kwiatów. Ma w sobie coś delikatnego i urzekającego. Jednak według mnie jest on zbyt delikatne, mam wrażenie że przypomina nieco zapach dezodorantu, dlatego daję mu tylko 4 punkty.


zapach: Beach flowers
ocena: 5/7
Kolejny zapach, który łączy w sobie aromaty kwiatów. Najbardziej wyczuwalna jest lilia. Osobiście przypomina mi nieco zapach z babcinego ogródka, w którym zazwyczaj było wiele kwiatów ;) Moim zdaniem ten zapach idealnie nadaje się na spotkanie z przyjaciółkami przy kawie w zimowe wieczory ;)


Na gwiazdkę dostałam 5 różnych zapachów, jednak już planuję zakup kolejnych. Myślę, że szczerze mogę polecić te świeczki, jednak każdy powinien indywidualnie wybrać zapachy, które mu odpowiadają. Podobała Wam się ta recenzja? Czy chciałybyście zobaczyć recenzję dwóch pozostałych zapachów? Czekam na Wasze opinie w komentarzach!

Pozdrawiam!2 komentarze: